تغییر شماره حساب مرکز تعالی سازمانی
شنبه,23 تير, 1397

باسلام

احتراما، به اطلاع می رساند، شماره حساب مرکز تعالی سازمانی به شماره حساب زیر تغییر یافته است:

حساب جاری بانک سپه به شماره:

2021800013151

بنام سازمان مدیریت صنعتی، شعبه پارک ملت کد 2021​

و شماره شبا:

IR 96 0150 0000 0202 1800 0131 51

​لذا خواهشمند است کلیه پرداخت ها با شماره حساب بالا انجام شود

تغییر Email جایزه تعالی سازمانی
جمعه,22 تير, 1397

 احتراماً به استحضار می رساند در هفته گذشته ایمیل ​های وارده به دبیرخانه جایزه ملی تعالی سازمانی به آدرس:   Info@iranaward.org با مشکل روبرو شدند که پس از بررسی مشخص شد برای برخی دامنه ها که نشانه org دارند اختلالاتی رخ داده است
 
در همین راستا دامنه iranaward.ir آماده بهره برداری می باشد و ایمیل مرکز به iranaward@imi.ir تغییر می یابد.

دومین فراخوان سازمان ها و شرکتهای سرآمد ایرانی برای شانزدهمین دوره اعطای جایزه تعالی سازمانی
جمعه,01 تير, 1397

شانزدهمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی به روال سالهای گذشته در سال 1397 نیز اجرا خواهد شد و سازمانها و شرکتهای سرآمد کشور در اسفند ماه معرفی خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

مهلت ارسال اظهارنامه در سطح تندیس و تقدیرنامه برای تعالی و گواهی تعهد به تعالی در سال 97
دوشنبه,28 خرداد, 1397

مهلت ارسال اظهارنامه برای سازمان های در سطح تندیس تا 4 مهر ماه سال 97 و این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود.

لازم به ذکر است اظهار نامه سازمان های سطح تندیس به صورت 100 صفحه ای بر اساس ویرایش96 الگوی تعالی سازمانی است، مشخصات و اظهارنامه ها را در بخش نحوه ثبت نام سایت ببینید.

 مهلت ارسال اظهارنامه برای سازمان های متقاضی سطح تقدیرنامه تا پایان مهر ماه سال 97 بوده، و لازم به ذکر است اظهار نامه این سازمان بر اساس روش 94+ و مطابق با ویرایش 96 الگوی تعالی سازمانی به صورت 50 صفحه ای و جدولی است، جهت اطلاعات بیشتر و دریافت نمونه اظهار نامه به بخش نحوه ثبت نام سایت مراجعه فرمایید.

 مهلت ارسال اظهارنامه برای سازمان های متقاضی سطح گواهی تعهد به تعالی تا پایان آبان ماه سال 97 بوده، و لازم به ذکر است اظهار نامه این سازمان به صورت 15 صفحه ای است، که مشخصات آن در بخش نحوه ثبت نام سایت قابل مشاهده می باشد.

تخفیف 12 درصدی تا پایان خرداد ماه 97
یکشنبه,30 ارديبهشت, 1397

در صورت ثبت نام سازمان ها تا پایان خرداد 97 شامل تخفیف 12 درصدی خواهند شد.​

فراخوان شانزدهمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی در سال 97
یکشنبه,23 ارديبهشت, 1397

جایزه ملّی تعالی سازمانی مبتنی بر ارزیابی نظام‌های مدیریتی سازمان‌ها و دستاوردهای آنهاست که توسط سازمان مدیریت صنعتی و با بررسی دقیق فعالیت‌های لازم و بازدید از محل صورت می‌پذیرد و اهداف زیر را دنبال می‌کند:

ایجاد فضای رقابتی برای تعالی سازمان‌های ایرانی،

تشویق سازمان‌‌ها برای اجرای خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود خود،

ایجاد فضایی برای تبادل تجربیات موفق در کشور.

     لازم به ذکر است همه شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی در بخش های مختلف اعم از ساخت و تولید، خدمات، سلامت، آموزش و بخش دولتی و عمومی، در صورت انجام خودارزیابی بر اساس الگوی تعالی سازمانی و به اجرا گذاردن برنامه‌های بهبود می‌توانند متقاضی جایزه ملّی تعالی سازمانی باشند.

     در همین راستا، اطلاعات تکمیلی در خصوص جایگاه جایزه ملّی تعالی سازمانی در کشور، نحوه ثبت نام، زمان‌بندی و هزینه‌ها از طریق مستندات پیوست و سایت اینترنتی به نشانی http://excellence.imi.ir و یا www.iranaward.org قابل دسترسی است.

در پانزدهمین همایش ملّی تعالی سازمانی عنوان شد"سازمان های سرآمد ایرانی پیشرو اقتصاد جامعه هستند"
ﺳﻪشنبه,08 اسفند, 1396

پانزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی با حضور مقامات، مدیران ارشد سازمان‌ها و متخصصان این حوزه، ۷ اسفند ماه ۹۶ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، دکتر محمدعلی محمدی رئیس این همایش اظهار داشت: بی تردید پایه های اصلی توسعه اقتصادی اجتماعی کشور، سازمان های متعالی و موثر در جامعه هستند که حاصل موفقیت جامعه در موفقیت آنها متبلور می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی افزود: اگر بخواهیم جامعه ای توسعه یافته داشته باشیم باید دارای سازمان های توسعه یافته و همچنین انسان های توسعه یافته و متعالی باشیم که سرمایه های اصلی جامعه هستند.

وی ارزیابی را نقطه شروع تعالی برای آگاهی از موقعیت سازمان دانست و اظهار داشت: در جامعه ای زندگی می کنیم که مبتنی بر ارزش های دینی و اخلاقی است بنابراین این ویژگی باید در الگوهای ارزیابی مدنظر قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: بهره وری بحث و دغدغه اصلی جامعه است و باید سهم آن را افزایش دهیم تا به نرخ رشد 8 درصد پیش بینی شده در برنامه های توسعه دست یابیم.

دکتر محمدی تاکید کرد: سازمان های متعالی و پیشرو که لوکوموتیو اقتصاد جامعه هستند، باید دارای ظرفیت های لازم و نتایج مطلوب در مسیر تعالی باشند.

وی افزود: یکی از رسالت های یک رهبر در یک سازمان متعالی، این است که تغییرات را در زمان مناسب تشخیص دهد و با نگاه استراتژیک از فرصت های پنهان در آینده آگاهی یابد و با نظم، بردباری و انرژی لازم، سازمان خود را در مسیر تعالی راهبری کند.

وی یاد آور شد: اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی توسط سازمان مدیریت صنعتی، در جهت توسعه فضای رقابتی و ارتقا فرهنگ تعالی در جامعه و تشویق سازمان های سرآمد ایرانی برای خودارزیابی و تبادل تجربیات موفق بین سازمان ها ست.

در همایش ملی تعالی سازمانی از سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی در پنج بخش ساخت و تولید، خدمات، سلامت، آموزش و بخش عمومی که پس از انجام خودارزیابی بر اساس الگوی تعالی سازمانی متقاضی جایزه ملی تعالی سازمانی شده و مورد ارزیابی قرارگرفته‌اند، تقدیر می شود.

امسال ۱۶ سازمان در سطح تندیس، ۳۵ سازمان در سطح تقدیرنامه برای تعالی، ۱۸ سازمان برای گواهی تعهد به تعالی از میان شرکت‌های بزرگ و معتبر کشور متقاضی جایزه ملی تعالی سازمانی بوده‌اند. ​https://t.me/joinexcellence

سهم بنگاه های سرآمد ایرانی از پانزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی
ﺳﻪشنبه,08 اسفند, 1396

کسب 3 تندیس سیمین و 8 تندیس بلورین


پانزدهمین همایش تعالی سازمانی 7 اسفندماه با حضور مقامات، مدیران ارشد سازمان ها و متخصصان این حوزه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، امسال از میان 16 سازمان و شركت بزرگ که در سطح تندیس در فرایند جایزه ملی تعالی سازمانی شرکت کرده بودند، در بخش ساخت و تولید "شرکت فولاد خوزستان" ، "شرکت تولیدی صنعتی فراسان" و "شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا)" در بازه امتیازی 601 تا 650 موفق به کسب تندیس سیمین شدند.

بنا به این گزارش، "شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه" (میدکو)  و شرکت پتروشیمی پارس در بازه امتیازی 501 تا 550 در بخش ساخت و تولید، و "شرکت کارگزاری بیمه سایپا" در بخش خدمات، تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی را کسب کردند.

 همچنین در بازه امتیازی 451 تا 500 امتیاز ،"شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو" (ساپکو) ، " شرکت مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا (پارس) "  و " شرکت  مهندسی و ساخت پره توربین مپنا - پرتو "در بخش ساخت و تولید و " شرکت گاز استان مازندران " و " شرکت سایپا یدک " در بخش خدمات، موفق به کسب تندیس بلورین شدند.

در سال جاری 69 سازمان و شركت بزرگ كشور، در 5 بخش "ساخت و توليد"، "خدمات" ، "سلامت" ، "آموزش" و "بخش عمومي" با انجام خودارزيابي بر اساس الگوي تعالي سازماني و به اجرا گذاردن برنامه‌های بهبود، متقاضی دریافت جايزه ملّي تعالي سازماني بودند.

امسال ۱۶ سازمان در سطح تندیس، ۳۵ سازمان در سطح تقدیرنامه برای تعالی، ۱۸ سازمان برای گواهی تعهد به تعالی از میان شرکت‌های بزرگ و معتبر کشور متقاضی جایزه ملی تعالی سازمانی بوده‌اند.

در طی 15 سال گذشته سازمان های کشور 1400 بار در این فرایند مورد ارزيابي قرار گرفته و نقاط قوت و زمينه‌هاي قابل بهبود نظام‌هاي مديريتي آن‌ها شناسايي شده و بهبود يافته است.  ​https://t.me/joinexcellence

تندیس.jpg    
برنامه زمانی پانزدهمین همایش تعالی سازمانی
جمعه,04 اسفند, 1396
سخنرانان پانزدهمین همایش تعالی سازمانی، 7 اسفند 1396
شنبه,28 بهمن, 1396
کتابچه ارزیابی شامل ارزش ها،مفاهیم بنیادین،معیارهای تعالی و منطق ارزیابی بر اساس الگوی تعالی سازمانی ویرایش 96 منتشر شد.
شنبه,15 مهر, 1396
کتاب" الگوی تعالی سازمانی ویرایش 96 "منتشر شد.
شنبه,15 مهر, 1396

الگوی تعالی سازمانی (ویرایش 96 ) حاصل بهره‌گيري از تجارب چهارده دوره برگزاري جايزه ملّي تعالي سازماني در كشور، بازخورد حاصل از نظرات دريافت شده از ارکان، ارزيابان و سازمان‌هاي متقاضی جايزه ملّي، مدل‌های معتبر ملّی و بین المللی و ويرایش هاي قبلي الگوي تعالي سازماني است.

ویرایش جدید مدل تعالی سازمانی می‌تواند کمک موثری برای مدیران سازمان‌ها و ارزیابان جایزه ملّی تعالی سازمانی باشد تا حرکت سازمان‌های کشورمان را در مسیر تعالی تسهیل کنند.

گفتگو با مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی در رادیو اقتصاد در ارتباط با "پانزدهمین همایش ملّی تعالی سازمانی"
ﺳﻪشنبه,04 مهر, 1396
مصاحبه رادیو فرهنگ با مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی در ارتباط با همایش ملّی تعالی سازمانی
پنجشنبه,13 مهر, 1396
اعلام آغاز فرایند اعطای جایزه ملّی تعالی سازمانی در سال 96 در نشست خبری پانزدهمین همایش ملّی تعالی سازمانی
ﺳﻪشنبه,04 مهر, 1396

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، دکتر محمدعلی محمدی دوشنبه سوم مهرماه در نشست خبری پانزدهمین همایش تعالی سازمانی اظهار داشت: اقتصاددانان بر این امر توافق نظر دارند که رشد تولید ناخالص داخلی در سطح ملی و یا ایجاد ارزش افزوده در هریک از بخش‌های اقتصادی از طریق افزایش نهاده‌ها شامل سرمایه و نیروی کار و بهبود عملیات و ساختارها شامل مدیریت بهینه، ارتقای فناوری های تولید و مهارت و کیفیت نیروی انسانی، حاصل می‌شود.

وی افزود: در شرایط کنونی که تزریق سرمایه و نیروی کار به سهولت امکان پذیر نیست باید تلاش ملی به سمت و سوی بهبود عملیات و ساختار ها هدایت شود. به عبارت روشن تر ، به جای‌اینکه سرمایه‌گذاری جدید صورت پذیرد و یا تعداد نیروی انسانی افزایش یابد، می‌توان با اجرای طرح‌های بهبود، بهره‌وری عوامل تولید را افزایش داد. این امر از طریق ارتقای سطح مهارت مدیران و کارکنان و بکارگیری فناوری‌های مناسب میسر است. بنابراین در عصر حاضر دستیابی به رشد اقتصادی از طریق استفاده بهینه از منابع و تبدیل آن‌ها به قابلیت‌های سازمانی از مهمترین اهداف اقتصادی کشورها به شمار می‌آید و جایزه ملّی تعالی سازمانی بدنبال ارزیابی و معرفی سازمان‌هایی است که در تحقق این امر در کشورمان می‌کوشند...

ادامه خبر در فایل پیوست

سمینار "تبیین تغییرات و نکات مهم در الگوی تعالی سازمانی ویرایش 96" برگزار شد.
ﺳﻪشنبه,21 شهریور, 1396

سمینار "تبیین تغییرات و نکات مهم در الگوی تعالی سازمانی ویرایش 96"​ در تاریخ 20 شهریور با حضور مدیران تعالی،ارزیابان و ارزیابان ارشد جایزه ملّی تعالی سازمانی برگزار شد.​

image(2).jpg    
برگزاری اولین جلسه کمیته علمی اعضای منتخب جایزه ملی تعالی سازمانی طی دوره سه ساله آتی
ﺳﻪشنبه,31 مرداد, 1396

اولین جلسه اعضای منتخب کمیته علمی جایزه ملی تعالی سازمانی در تاریخ 31/5/96 برگزار شد.

در این جلسه رویه ها و سیاستهای کلی جایزه ملی تعالی سازمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.​

چهل و هشتمین همایش فصلی جایزه ملّی تعالی سازمانی برگزار شد.
ﺳﻪشنبه,31 مرداد, 1396

چهل و هشتمین همایش فصلی جایزه ملّی تعالی سازمانی با موضوع رابطه رهبری و برندینگ در تاریخ 23 مردادماه با سخنرانی مهندس علیپور و حضور ارزیابان ، ارزیابان ارشد و علاقه مندان به مباحث رهبری و برندینگ برگزار شد.

IMG_0710.JPG    
اعضای کمیته علمی جایزه ملی تعالی سازمانی طی دوره سه ساله آتی اعلام شد.
ﺳﻪشنبه,17 مرداد, 1396

به استحضار مي رساند پس از برگزاری جلسه شورای راهبری با حضور 25 نفر از نمایندگان وزارتخانه ها، انجمن ها، شرکت های سرآمد و اركان مختلف جايزه ملي تعالي سازماني، در تاریخ 96/4/25 ، راي گيري براي انتخاب اعضاي کمیته علمی انجام شد و افراد ذيل حائز اكثريت آرا جهت حضور در كميته علمي جايزه طي دوره سه ساله آتي شدند :
اعضاي منتخب كميته علمي (به ترتيب حروف الفبا)
1. احمد اثني عشري
2. مرتضي اخوان خرازي
3. عابدين اسماعيل پور
4. مهدي اسماعيلي رخ
5. سيد مهدي اسمعيلي عراقي
6. رضا اشرف سمناني
7. علي اصغر آزادي
8. الهویردي تقوي
9. علي تقي زاده هرات
10. جعفر جنامي نيا
11. محمد چینی فروشان
12. عبدالرضا حافظي
13. فريد خوش الحان
14. هوشنگ رستميان
15. سعید روحانی ملک
16. مرتضي روغنی
17. نيما‌ زاهدي طاهري
18. محمد حسين سالاريان زاده
19. محمدعلی محمدی
20. منوچهر نجمي
21. سيد مسعود همايونفر

مرکز تعالی سازمانی از زحمات اعضای کمیته علمی دوره قبل کمال تشکر و قدردانی را دارد و از همراهی و همفکری همه عزیزان در پیشبرد برنامه های جایزه ملی تعالی سازمانی استقبال می نماید.​

جلسه شورای راهبری جایزه ملّی تعالی سازمانی برگزار شد
یکشنبه,25 تير, 1396

جلسه "شورای راهبری" جایزه ملی تعالی سازمانی 25 تیرماه با حضور دکتر رحمانی قائم مقام محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید در ساختمان شماره 2 سازمان مدیریت صنعتی، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در این جلسه ضمن بیان گزارشی از دستاوردهای برگزاری چهارده دوره گذشته، بر اهداف جایزه، الگوی تعالی سازمانی و بخش های جایزه تاکید شد.

ایجاد فضای رقابتی برای تعالی بنگاه‌ها و سازمان‌ها؛ تشویق بنگاه‌ها برای اجرای خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود و ایجاد فضایی برای تبادل تجربیات موفق بنگاه‌ها، اهداف اصلی جایزه تعالی سازمانی است.

جایزه ملّی تعالی سازمانی، دارای سطوح تندیس‌های زرّین، سیمین، سیمین ؛ تقدیرنامه برای تعالی و گواهی تعهد به تعالی است و در 5 بخش ساخت و تولید؛ بخش خدمات؛ بخش سلامت؛ بخش آموزش، عمومی و غیرانتفاعی از بین متقاضیان به سزمان هایی که شرایط و امتیاز لازم را کسب کرده باشند، اعطا می شود.

بنا به این گزارش، "شورای راهبری" بالاترین رکن جایزه ملی تعالی سازمانی است که جلسات آن هر 3 سال یک بار تشکیل می شود و یکی از وظایف آن تعیین اعضای کمیته علمی جایزه مذکور برای یک دوره 3 ساله است.

در پایان، اعضا به گفت و گو درباره مباحث مطرح شده و بیان نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.

ویرایش 96 الگوی تعالی سازمانی
جمعه,02 تير, 1396

مجموعه حاضر با عنوان " الگوی تعالی سازمانی- ویرایش 96 "، با درنظرگرفتن اسناد بالادستی کشور، نظرات و پیشنهادهای ارکان، ارزیابان و سازمان‌های متقاضی جایزه ملّی، ویرایش‌های قبلی الگوی تعالی سازمانی و مدل‌های معتبر ملّی و بین‌المللی تدوین شده است.

به منظور تدوین ویرایش 96 الگوی تعالی سازمانی سیاست‌های ذیل مد نظر بوده است:

·        در نظر گرفتن اسناد بالادستی و مقتضیات فضای کسب‌و‌کار کشور در تدوین ارزش‌ها و مفاهیم بنیادین

·        حفظ چارچوب 9 معیار و 32 زیرمعیار تعالی سازمانی و بازنویسی متن نکات راهنما

·        به‌کارگیری الگوهای بخشی و مدل‌های مرجع ملی و بین‌المللی در بازنویسی زیرمعیارها

·        شفاف‌نویسی، روان‌نویسی و ساده‌نویسی در متن زیرمعیارها و نکات راهنما

ویرایش جدید الگوی تعالی سازمانی می‌تواند كمك موثری برای مدیران سازمان‌ها و ارزیابان جایزه ملّی تعالی سازمانی باشد تا حركت سازمان‌های كشورمان را در مسیر تعالی تسهیل كنند.

امید داریم مجموعه این تلاش‌ها به توسعه مدیریت در سازمان‌ها بیانجامد كه خود توسعه كشور عزیزمان را به همراه خواهد داشت.

در این راستا سازمان مدیریت صنعتی، به عنوان متولی اجرای جایزه ملّی تعالی سازمانی، بر خود لازم می‌داند از زحمات کارگروه تدوین رویه‌های جایزه ملّی تعالی سازمانی شامل مهندس علی اصغر آزادی، مهندس مرتضی اخوان خرازی، مهندس عابدین اسماعیل‌پور، دکتر مهدی اسماعیلی‌رخ، دکتر الهوردی تقوی، دکتر علی تقی‌زاده هرات، دکتر منوچهر نجمی و مهندس سید مسعود همایونفر و همچنین همراهیهای همه اعضای کمیته علمی جایزه ملّی تعالی سازمانی، در تدوین ویرایش 96 الگوی تعالی سازمانی تقدیر و تشکر نماید.

تعالی همه سازمان‌های ایرانی امید و آرزوی ماست و تمام توان خود را برای تحقق این مهم به‌كار می‌گیریم.


 

مركز تعالی سازمانی

بهار 1396

 


فراخوان نامزدهای عضویت در کمیته علمی جایزه ملی تعالی سازمان
ﺳﻪشنبه,30 خرداد, 1396

​با سلام،
به استحضار می رساند طبق رویه های جایزه ملی تعالی سازمانی، کمیته علمی متشکل از 21 نفر است که هر سه سال توسط شورای راهبری و از بین نامزدهای دارای صلاحیت انتخاب می شوند.
در دوره آتی نامزدها صرفا از بین گروه های زیر انتخاب و به شورای راهبری معرفی می شوند:
□ ارزیاب ارشد جایزه ملی تعالی سازمانی که در 6 سال اخیرحداقل 2 دوره همکاری در نقش ارزیاب ارشد داشته اند.
□ عضو کمیته علمی در 6 سال اخیر.
□ عضو کمیته داوری در 6 سال اخیر.
□ دبیر جایزه ملی تعالی سازمانی در 6 سال اخیر.
لذا بدین وسیله از عزیزان علاقمند و دارای شرایط فوق تقاضا می شود فرم رزومه  مربوطه را تکمیل و حداکثر تا تاریخ 96/04/14 و از طریق ایمیل info@iranaward.org در اختیار مرکز تعالی سازمانی قرار دهند.

با تشکر
مرکز تعالی سازمانی

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان مدیریت صنعتی و سازمان ملّی بهره وری ایران
شنبه,06 خرداد, 1396

در راستاي تحقق اهداف و سياست‌هاي ارتقاي سهم بهره‌وري در رشد اقتصادي کشور، "سازمان مديريت صنعتي" و "سازمان ملّي بهره‌وري ايران" شنبه 23 اردیبهشت ماه، تفاهم‌نامه‌ مشترکي منعقد کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، از اهداف این تفاهم نامه می توان به توسعه‌ همکاري‌هاي مشترک در زمينه‌ تبادل دانش، اطلاعات و داده‌هاي مورد نياز در زمينه‌هاي مشاوره¬ای، آموزشي و تحقيقاتي در راستاي ارتقاي بهره‌وري و تعالي سازماني اشاره کرد.

بنا به این گزارش، برگزاري دوره‌هاي آموزشي مشترک و اجراي پروژه‌هاي مشاوره ای، تحقيقاتي و کاربردي مورد نياز کشور با موضوع بهره‌وري و تعالي سازماني، از دیگر اهداف تفاهم نامه مذکور است.

براساس این تفاهم نامه سازمان مدیریت صنعتی در خصوص اجراي پروژه‌هاي خودارزيابي سازمان ملّي بهره‌وري ايران و دستگاه‌هاي اجرايي کشور؛ آموزش نيروي انساني متخصص؛ برنامه‌ريزي و اجرای دوره‌هاي آموزشي مشترک در زمينه بهره‌وري و تعالي سازماني و صدور گواهینامه مشترک با طرف دیگر همکاری خواهد کرد.

بر همین اساس، سازمان ملّي بهره‌وري ايران در خصوص اعتباردهي به "جايزه" ملّي تعالي سازماني؛ اجراي برنامه‌ها و پروژه‌هاي آموزشي؛ اجرای طرح ها و پروژه های مشاوره¬ای و پژوهشی در حوزه های بهره وری و تعالی سازمانی با سازمان مدیریت صنعتی همکاری می کند.

این تفاهم نامه با امضای مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، بین طرفین مبادله شد.​

اطلاعیه مهم در خصوص ارزیابی های سطح تقدیرنامه جایزه ملّی تعالی در سال 1396
شنبه,06 خرداد, 1396

جهت اطلاع در خصوص ارزیابی های سطح تقدیرنامه جایزه ملّی تعالی در سال 1396 به فایل پیوست مراجعه شود.​

فراخوان مستندسازی ارائه تجربه های موفق سازمان های سرآمد در حوزه تعالی سازمانی و مدیریت
شنبه,06 خرداد, 1396

یکی از رسالت‌های مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی "ایجاد فضایی برای تبادل تجربیات موفق" است و به این منظور، یکی از ویژگی‌های سازمان‌های سرآمد در جایزه ملّی تعالی سازمانی،آمادگی برای تبادل تجربیات در نظر گرفته شده است.در همین راستا،در سال‌های گذشته برنامه‌های متعددی به انجام رسیده است و در سال 1396 نیز مرکز تعالی سازمانی بنا دارد برای تبادل تجربه و توسعه الگوبرداری به شرح پیوست برنامه ریزی کند.

فراخوان پانزدهمین دوره اعطای جایزه ملّی تعالی سازمانی به سازمانها و شرکتهای سرآمد ایرانی
شنبه,06 خرداد, 1396

در سال 1396 نیز به روال سال‌های گذشته، پانزدهمین دوره اعطای جایزه ملّی تعالی سازمانی به اجرا در می‌آید و سازمان‌ها و شرکت‌های سرآمد کشور در اسفندماه سال جاری معرفی خواهند شد.

برنامه همایش های فصلی سال 1396
ﺳﻪشنبه,14 دی, 1395

از رسالت‌هاي جايزه ملّي تعالي سازماني جلب مشارکت، انتقال تجربه و ارتقای دانش ذی‌نفعان، ارزيابان و مديران تعالي سازمان‌هاست. برنامه همايش‌هاي فصلي به همين منظور طراحي شده و از سال 1384 به صورت منظم برگزار شده است.

مرکز تعالی سازمانی سازمان مديريت صنعتي در پي برگزاري 47همايش فصلي طي سال های گذشته و استقبال مديران و كارشناسان سازمان‌هاي ايراني از اين همايش‌ها، در سال 1396 نيز درصدد برگزاري همايش‌های فصلي در زمينه‌هاي مورد علاقه ذی‌نفعان است. اين همايش‌ها به ارائه تجارب افراد و سازمان ها در حوزه‌هاي مرتبط با تعالي پرداخته و عمدتا شامل مجموعه نظام‌هاي مديريتي است كه اين سازمانها براي دستيابي به تعالي بكار گرفته‌اند .

همايش‌هاي فصلي که به تجربه سازمان‌های سرآمد می‌پردازد در دو بخش ارائه متدلوژی‌های نوين و ارائه تجربه سازمان‌ اجرا مي‌شود. بخش اول توسط يكي از اساتيد برتر حوزه مربوطه ارائه شده و به دنبال آن تجربه سازمان توسط يكي از مديران سازمان كه متولي اجراي برنامه مورد بحث بوده ارائه مي‌شود. اهداف اين همايش‌ها به اين قرار است:

  • جلب مشارکت، انتقال تجربه و ارتقای دانش ذی نفعان، ارزيابان و مديران تعالي سازماني
  • توسعه فرهنگ تبادل تجربه بين صاحبنظران و متخصصان حوزه تعالي سازماني
  • تشويق استقرار و ارائه تجربه‌هاي موفق در سازمان‌ها

گزارش روزنامه گسترش صنعت از چهاردهمین همایش تعالی سازمانی
ﺳﻪشنبه,10 اسفند, 1395

گزارش روزنامه گسترش صنعت از چهاردهمین همایش تعالی سازمانی​

اخبار چهاردهمین همایش تعالی سازمانی در شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران
ﺳﻪشنبه,10 اسفند, 1395

اخبار چهاردهمین همایش تعالی سازمانی در شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران​

گفت و گوی روزنامه "گسترش صنعت" با مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی درباره تعالی سازمانی
ﺳﻪشنبه,10 اسفند, 1395

گفت و گوی روزنامه"گسترش صنعت" با مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی درباره تعالی سازمانی​

1 - 30 Next
1 - 30 Next